جک پارکینگی

جک پارکینگ که به آن جک پارکینگی یا جک درب اتومات هم می گویند، از پر اهمیت ترین تجهیزات ساختمان از که با قیمت های گوناگون و برندهای مختلف مانند سیماران، یال، سوزوکی و همچنین سوپرلایف به عنوان جک پارکینگی خارجی در بازار وجود دارد که کار اصلی این جک بسته و باز کردن درب ورودی ساختمان با استفاده از ریموت کنترلی برای آسان کردن تردد ساکنین ساختمان های مسکونی و تجاری می باشد.

با ما همراه باشید تا بیشتر با کار جک ‌پارکینگ نکات خیلی مهم در رابطه با خرید این جک پارکینگی و مزایا و معایب استفاده از این جک پارکینگی آشنا گردید.

 

انواع جک پارکینگی

جک پارکینگ الکترومکانیکی

این مدل از جک ها مناسب برای تردد های کم و همینطور درب های با عرض کوتاه می باشد که با کمک نیروی گیربکس و مکانیک کار می کند شکل عملکرد این جک به این صورت می باشد که موتور کوچکی در بالای بازوی جک قرار گرفته که با که با گیربکس به جک کمک خواهد کرد تا با پایین آمدن و بالا رفتن طولی سبب بسته شدن و باز شدن درب گردد.

از نظر ایمنی هم مانند درب های هیدرولیکی سطح امنیت خوبی دارد که با اضافه کردن یک قفل برقی با خیال راحت می توان از آن استفاده نمود و دیگر دغدغه و نگرانی از این بابت نخواهید داشت که این درب برای شما مشکلی ایجاد کند.

جک پارکینگی هیدرولیکی

این مدل از جک ها عموماً برای کارهای تجاری و صنعتی که درب های سنگین دارند و تردد های زیادی در آنجا وجود دارد استفاده میگردد، از ساز و کار این جک ها فشار روغن است و برتری اساسی جک های هیدرولیک نسبت به بقیه جک ها قدرت خیلی زیاد توانایی کار کردن به شکل نامحدود و توان خیلی بالای آنها می باشد.

در مقابل از نظر قیمتی خیلی گران تر از بقیه جک ها خواهد بود و به دلیل این که کیفیت آن بیشتر است قیمت آن هم گران تر است بنابراین اگر دغدغه این را دارید که از یک محصول با کیفیت و کارایی زیاد استفاده کنید قطعا این یک انتخاب و گزینه خوب خواهد بود.

جک پارکینگی فک FAAC ایتالیا

این جک پارکینگی ساخت کشور ایتالیا است از مدتها پیش این برند با توجه به کیفیت و خدماتی که از خود بروز داده یک برند قابل اطمینان و اعتماد در بازار می باشد، جک پارکینگ فک که یک کاور آلومینیومی به آن اضافه شده و شفت فولادی با ضخامت و دارای کیفیتی دارد برای ترددهای زیاد و شرایط آب و هوایی دشوار مناسب خواهد بود.

شاید بتوان خوبی اصلی این گروه را کارایی خیلی نرم و بدون سر و صدا و دوام خوب آن دانست، این برند در بین افرادی که به دنبال کیفیت می باشند بیشترین طرفدار را در بازار کشور ما دارد.

جک پارکینگی فک مدل های گوناگونی در بازار دارد که برای ساختمانهای مسکونی بزرگ درب تا ۳ متر و درب های صنعتی تا ۷ متر هم طول دارد.

تخصص کمپانی فک ساخت جک های هیدرولیک می باشد اما با ساخت جک های الکترومکانیک که دارای قیمت خوب می باشد در بازار جک های ارزان قیمت یک برند با احترام است و جا افتاده و مدل ۴۱۲ از پرفروش ترین کالاهای این برند برای دربهای ساختمانی با تردد کم می باشد.

جک پارکینگی سوزوکی

جک پارکینگی بازویی سوزوکی امکان به حرکت درآوردن درب اتوماتیک را دارد که وزن آن تا ۴۰۰ کیلو باشد این جک پیستونی که نصب کردن آن هم برای نصاب خیلی راحت می باشد شفت فولادی دارد که آن را در مقابل فشارهای احتمالی مقاوم و مستحکم می سازد.

مدار کنترل آن خیلی قوی تر از مدار کنترل بقیه جک ها در کشور ما به حساب می‌آید و این جک استاندارد جهانی را دارد یک وسیله ضد آب است با توجه به مشخصات این کالا خرید این جک پارکینگی بازویی سوزوکی از برترین گزینه ها می باشد.

موتور این درب سوزوکی برای ورودی های مناسب است که امکان حرکت رو به داخل و بیرون جک وجود نداشته باشد به همین دلیل باید حرکت به شکل جانبی انجام گیرد.

سوزوکی این کالای خود را با قدرت‌های هزار، دوهزار و ۱۵۰۰ کیلو عرضه می‌کند که برای جاهای مختلف قابل استفاده خواهد بود این پکیج دارای دو عدد ریموت یک فلاشر و یک جفت چشمی می باشد.

قیمت جک درب پارکینگ سوزوکی

جک پارکینگی سوزوکی از انواع درب اتوماتیک ایرانی است که می توانید آن را با قیمت خیلی خوب تهیه نمایید، چنانچه اطلاع دارید بازار جک برقی پارکینگی مدل های اروپایی و ایرانی دارد که اخیرا اختلاف و تفاوت قیمت بین این دو دسته خیلی زیاد گردیده است.

برای خرید یک جک پارکینگی روپایی باید بالاتر از ۲ میلیون تومان هزینه نمایید اما می توانید با پرداخت کردن هزینه خیلی کمتر از این یک جک برقی ایرانی مانند برند سوزوکی خریداری کنید.

جلوتر با انواع آیفون های تصویری سوزوکی آشنا شده ایم الان سوزوکی اقدام به ساخت جک درب پارکینگ اتوماتیک نموده است که برای بهره گیری برای ساختمانهای صنعتی و مسکونی مناسب می باشد.

خدمات بعد از فروش و گارانتی از معیارها و فاکتورهای اساسی برای فروش هر محصول می باشد این امر در رابطه با محصولاتی که در داخل ایران ساخته می‌شود بیشتر مورد توجه است.

سوزوکی هم بر این قضیه واقف بوده و با گارانتی ۳ ساله ضمانت قطعاتی که در آن به کار رفته و کارکرد این کالا را برای آسودگی خاطر مشتریان در کنار آن قرار داده است، در رابطه با ضمانت این شرکت باید بیان کرد که سال اول این مدت برای عوض کردن جنس در صورت رضایت نداشتن از کیفیت در نظر گرفته خواهد شد که ویژگی بی‌نظیری برای مخاطبین مصرف کننده می باشد.

جک پارکینگی سیماران

جک پارکینگی سیماران را میتوان با جرات گفت که با کیفیت ترین جک پارکینگی ایران است که وضعیت تولید خیلی بالا و استفاده کردن از موتور قوی گارانتی و پشتیبانی شرکت این برند را برترین برند داخل کشور معرفی کرده است.

نکات خیلی مهم در رابطه با خرید جک پارکینگی اندازه درب و وزن آن تعداد تردد روزانه جنوبی و یا شمالی بودن ساختمان اینکه بیرون بازشو باشد و یا داخل بازشو و گارانتی آن از نکات خیلی مهم می باشد که باید به آنها توجه نمود.

جک سیماران فراز s که همه آن تولید داخل است با بازوی قفل شونده در مقابل فشار بدون نیاز به قفل برقی حرکت یکسان بدون سر و صدا و ضربه استفاده کردن از دو سرعت اولیه و ثانویه در زمان باز شدن و بسته شدن و عملکرد دو سرعت دارد.

قدرت موتور 320 وات

حداکثر طول هر لنگه درب 3 متر

حداکثر وزن هر لنگه 320 کیلوگرم

زاویه باز شونده : 110 درجه

محدوده دمایی-20تا+80

جک پارکینگی سیماران فراز پی بازویی پروتکو ایتالیایی و بقیه تجهیزات تولید داخل است و بازوی قفل شونده و نیاز نداشتن به قفل برقی حرکت یکنواخت بدون ضربه و بدون سر و صدا استفاده کردن از سرعت های اولیه و ثانویه در زمان باز و بسته شدن و عملکرد دو سرعت تفاوت هایی است که در بین سری s و p آن وجود دارد.

ولتاژ: 230 ولت – 50 هرتز

قدرت موتور  280 وات

حداکثر طول هر لنگه درب 2.75 متر

حداکثر وزن هر لنگه 300 کیلوگرم

زاویه باز شونده: 110 درجه

همه پک های این جک پارکینگی سیماران شامل دو بازو، چشم ایمنی، چراغ سر درب که به آن فلاشر جک هم می‌گویند باکس و مرکز کنترل دو ریموت یراق آلات نصب در آن وجود دارد.

جک پارکینگی محک

مدار فرمان این جک محک هوشمند است و قابلیت‌های ویژه‌ای برای برنامه دهی برای درب های گوناگون به وجود می‌آورد به این شکل که امکان بسته شدن اتوماتیک درب بعد از عبور از آن وجود دارد و همین طور می توان مدت توقف آن را به شکل دور آهسته و تند تنظیم کرد.

همین طور می‌توان در شرایط ویژه مانند جابجا کردن بار در را در مدت نامحدود باز نگه داشت، این جک می‌تواند در صورت تشخیص مانع بر سر راه با استفاده کردن از سنسور مادون قرمز عملکرد برعکسی را انجام دهد تا با مانع برخورد نکند؛ همینطور چراغ آلارم که در آن تعبیه شده عملکرد های گوناگونی در زمانهای بسته شدن توقف و باز شدن درد خواهد داشت.

استفاده نمودن از قفل برقی برای جک پارکینگی دارای فایده است، خیلی مشاهده شده است که در هنگام بسته شدن درب پارکینگ خودروها به شکل اتفاقی به در برخورد نموده است و برخی اوقات هم سارقین با فشار خیلی زیاد به درب پارکینگ قصد وارد شدن به ساختمان را دارند، در صورتی که قفل برقی به شکل درست بر روی چهارچوب نصب شود امکان آسیب دیدن جک خیلی پایین خواهد بود و وارد شدن هم غیرممکن می شود.

کنترل جک محک از قابلیت‌های مدل های تولید شده در کشور ایران به حساب می‌آید که نیازهای اصلی یک نصب را فراهم خواهد کرد و شلوغی منوی بالایی هم نخواهد داشت، این مدار کنترل کارکرد را تنظیم می کند و برای هر جگ برای بسته شدن و باز شدن خواهد بود و برای پایان زمان بسته شدن هم میتوان بر روی برد برنامه ریزی کرد.

یکی از مزایای مدار کنترل محک استفاده کردن از یک گیرنده ریموت می ‌باشد که کدگذاری شده است که تنها اجازه هماهنگی ریموت فابریک را دارا خواهد بود ظاهر این ریموت خیلی زیبا و فراتر از ریموت های تولید شده در کشور ایران است.

جک پارکینگی یال

جک پارکینگی یال از دیگر جک های پارکینگی ایران می باشد که از جک های با قیمت خیلی خوب اگر برای خرید جک پارکینگی ساختمان با محدودیت هزینه روبه‌رو هستید میتوانید به جای پرداخت کردن هزینه های خیلی زیاد برای جک های اروپایی با خرج هزینه‌های کم از یک جک خوب ایرانی بهره ببرید.

قیمت این جک ها با توجه به مزایای آن خیلی مناسب است و بازار هدف آن محصولات ارزان قیمت و میان قیمت می باشد که با این حساب رقیب خیلی جدی برای بقیه جک های ایرانی می باشد، تست‌های اولیه نشان داده کیفیت خیلی زیاد جک های پارکینگی یال دارد که به این ترتیب به سادگی اعتماد مخاطبان و کاربران را جلب کرده است.

با توجه به امکانات خیلی زیاد این جک و قدرت و توانایی بالای آن می توانید آن را برای درهایی که عرض زیاد و سنگین دارند استفاده کرد، همین طور یک مدل آن به دلیل دارا بودن شفت ۴۰ سانتی متری برای درهای که یک لنگه دارند مناسب تر است و میتوان زاویه بازشو ۱۲۰ درجه ای را در طی ۲۱ ثانیه طی کند.

این مدل امکان استفاده در ساختمان های مسکونی و همچنین ساختمان های اداری که تردد ۱۰ مرتبه در ساعت را دارد مناسب است، برنامه دادن مدار فرمان جک یال یک نمونه کامل از جک پروتکو می باشد که با برطرف کردن نواقص آن عرضه شده است؛ بنابراین با مدار فرمان کامل‌تری مواجه می شوید.

قیمت جک پارکینگ یال

قیمت این محصول در قیاس با جک پارکینگی یا نسبت به بقیه نمونه های اروپایی و ایرانی مشابه خیلی مقرون به صرفه و منطقی تر به نظر می آید؛ البته این مطلب هم ناگفته نماند که این جک پارکینگی که تولید ایران است همان کیفیتی را ارائه خواهد کرد که شاید خیلی از جک های دارای نام ایتالیایی ارائه می‌کنند.

پس جک پارکینگی یان یک برند تقریباً نوپا در حوزه درب اتوماتیک خیلی خوب توانسته با ارائه کردن کیفیت خیلی زیاد و قیمت مناسب نامی خوش برای خود در بازار فروش به وجود آورد؛ بنابراین رضایت کاربران مصرف کننده را هم جلب می نماید و شما با تهیه این محصول می توانید ضمن این که از محصول ایرانی استفاده می کنید و به تولید ملی احترام می گذارید هزینه پایینی را پرداخت می کنید و به چرخه تولید کشور کمک کرده اید و کیفیت آن هم خوب خواهد بود.

جک پارکینگی hss

از سویی آلومینیوم به دلیل قیمت بیشتر و ارزش بیشتر نسبت به آهن سبب بالا رفتن قیمت این جک اتوماتیک گردیده است که البته چنانچه بیان شد این شرکت کیفیت محصولات را فدای قیمت نمی کند و هدف از آن ساخت کالا و محصولی با کیفیت و رقابت با نمونه‌های خارجی است استفاده کردن از آلومینیوم در این جک پارکینگی سبب شده در انتقال دادن حرارت عملکرد مناسب‌تری دارا باشد و همین طور با خیال آسوده به توان آن را در جاهای شرجی و هوای بارانی استفاده نمود.

این جک پارکینگی ضد آب و ضد گرد و غبار هم است، این شرکت به شکلی جک پارکینگ خود را طراحی کرده است که برای نصب در فضای کم و حداقلی نسبت به بقیه جک‌ها بیشت مورد نیاز خواهد بود.

مشخصات فنی جک HSS

این جک طول شفت ۴۰ سانتی متری دارد و توانایی جابجا کردن درب های سنگین با وزنه لنگه ۴۰۰ کیلوگرم را دارد و عرض سانتیمتر و توان موتور آن ۳۰۰ تا ۴۰۰ وات است که قدرت خیلی خوبی می باشد.

ویژگی این درب اتومات هم این است که ضد آب و گرد و غبار است که با توجه به بهره‌گیری از آلومینیوم در بدنه این جک درب پارکینگ انتقال حرارت خیلی راحت انجام می شود و مانع رسیدن آسیب به موتور خواهد شد، ولتاژ این مدل هم ۲۲۰ ولت است.

جک پارکینگی تابا

جک پارکینگ تابا که با نام جک برقی تابا هم شناخته می‌شود و به آن درب اتوماتیک تابا یا جک پارکینگ تابا هم می گویند از با کیفیت ترین و بهترین و پرفروش ترین محصولات کمپانی تابا الکترونیک است که با کمک فروشگاههای اینترنتی زیادی به فروش می‌رسد و دارای گارانتی و خدمات بعد از فروش می باشد.

این کمپانی با بیش از چند دهه سابقه درخشان در حوزه ساخت و فروش آیفون های تصویری، دربازکن تصویری، جک تابا در این چند سال اخیر جک درب اتوماتیک جدیدی به تولیدات خود اضافه کرده است که این جک پارکینگ از نظر قیمت و کیفیت مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

ویژگی های جک پارکینگ تابا

استفاده کردن این محصول خیلی خوب و با کیفیت از مدار هوشمند و باکس فلزی همراه خود که عموماً در کمپانی های اروپا و همچنین داخل کشور از باکس دیگر استفاده می‌کنند، خرید جک پارکینگ را خیلی مقرون به صرفه و معقول نموده است.

لازم به ذکر است که بدانید این باکس هایی که قفل دارد دسترسی اشخاص ناشناس را به دستگاه کاملاً محدود می‌کند، برد این جک تابا نمایشگر ال سی دی دارد که به شکل کلی نحوه کار دستگاه را نشان خواهد داد.

از پر اهمیت ترین ویژگیهای خرید این جک تابا امنیت خیلی زیادی است که دارد به طوری که اگر هر یک از ریموت ها مفقود شود در اثر مفقودی یا هر دلیل دیگری که داشته باشند درب اتومات تابا به آسانی قابلیت حذف ریموت را خواهد داشت.

انواع جک پارکینگ تابا:

این کمپانی که چند دهه سابقه خوبی در زمینه ساخت انواع آیفون تصویری و جک پارکینگ دارد با استقبال خیلی خوبی از محصولات خود مواجه گردیده، جک تابا مدل‌های مختلفی دارد که همه از پرفروش ترین جک های پارکینگ موجود در بازار است که ۲ سال گارانتی و خدمات بعد از فروش دارد و این سبب شده تا علاقه‌مندان زیادی به سراغ این برند بیایند.

جک پارکینگی came

جک پارکینگی کامل که از سال ۱۹۷۲ تاسیس شده کمپانی خیلی بزرگی برای طراحی و ساخت اپراتورهای ورودی ساختمان های صنعتی و مسکونی و کنترل کردن دسترسی ها در سطح وسیعی آغاز کرده و با کسب موفقیت های زیاد سهم خوبی از بازار فروش بین‌المللی را به دست آورده است.

هدف این کمپانی بزرگ دستیابی به همه بازارهای جهانی امروز می‌باشد و در همین جهت تلاش می‌کند تا کالاهای خود را با هزینه و قیمت مناسب و با کیفیت زیاد تولید و عرضه کند.

این شرکت از چند شرکت بزرگ تشکیل می‌شود که در حقیقت یک هلدینگ زنجیره ای است، تولیدات این شرکت که از تکنولوژی روز دنیا استفاده می‌کند و توانسته کالاهایی مانند آرامبند، راهبند، جک پارکینگی کنترل هوشمند و بقیه چیزها را در دل بازار قرار دهد.

جک ‌برقی تنوع خیلی زیادی دارد و ساخت این جک در وزن مناسب و ویژگی‌های مختلف سبب شده تا یک حس خوب برای مشتری به وجود آورد و مشتری از خرید این محصول رضایت کامل داشته باشد.

قیمت جک پارکینگی کامه

قیمت جک کامه در کشور ما با وجود نوسانات خیلی زیادی که دارد مناسب است و در رده بندی جک های برقی در ردیف قیمت های متوسط قرار گرفته است، جک برقی با وجود اینکه صادراتی است و کیفیت خیلی زیادی در مقایسه با بقیه برندها دارد فروش آن توسط نمایندگی‌های رسمی در کشور انجام می‌شود.

کمپانی کامه از محدود برندهایی می‌باشد که از جدیدترین تکنولوژی در تولید و طراحی محصولات خود بهره می گیرد و در مقابل کیفیت بیش از حد آن قیمت خیلی خوبی دارد، و با این محصول کمترین هزینه را در مقابل بهترین کیفیت پرداخت می کنید.

فروش جک برقی کامه

فروش جک در کشور ما توانسته به شکل گسترده‌ای انجام گیرد و همه برندهای اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی، چینی و ایرانی را در خود جای دهد.

فروش این جک در کشور ما توسط نمایندگی های رسمی آن انجام می گیرد و در مقابل کیفیت و گارانتی محصولات هزینه خرید آن کاملاً معقول و مقرون به صرفه است که استفاده کننده از آن بهره مند خواهد شد.

امروزه با پیشرفت علم دستگاهی به نام جک درب پارکینگ در اکثر ساختمان ها استفاده میشود.

که برای مدرن شدن و راحتی افراد از این جک استفاده میشود.

شما مشتریان محترم میتوانید با خواندن این مقاله با انواع جک درب پارکینک و اجزای آن آشنا شوید.

 

جک الکترومکانیکی

 

جک های الکترومکانیکی به دلیل قیمت کمتری که از جک های دیگر درب پارکینگ دارند مورد استفاده بیشتری قرار میگیرند.

این جک ها در مکان های کم رفت و آمد مانند خانه های مسکونی استفاده میشود.و مناسب برای ساختمان های پر تردد نیستند.

و اگر استفاده شود از عمر دستگاه کم میشود همچنین عمر مفید جک های الکترومکانیکی بین 7 تا 11 سال است.

مزایا استفاده از جک در پارکینگ الکترومکانیکی چیست ؟

ابعاد کوچک تابلو فرمان
نگهداری و سرویس کم
دارای برنامه و قابلیت های مختلف
انواع جک درب پارکینگ محل نصب عمر مفید مزایا
هیدرولیکی پارکینگ های عمومی ادارات 9 تا 14 سال مقاومت و ایمنی زیاد قابلیت استفاده های زیاد قابل استفاده در هر مناققی
برقی مکان های پر رفت آمد 8 تا 13 سال مناسب برای تردد بالا دارای طرح های متنوع دارای سیستم خلاص کن ساده
الکترومکانیکی کم رفت و آمد 7 تا 11
سال ابعاد کوچک تابلو فرمان نگهداری و سرویس کم دارای برنامه و قابلیت های مختلف

جک پارکینگی dea

جک های مدل LOOK از بین محصولات الکترومکانیکDEA-ایتالیا

سیستمی کاملا خوب برای درهای لولایی و با ظرفیت 60 مرتبه در شبانه روز

گزینه ای مناسب برای هر لنگه تا دویست و سی کیلوگرم با طول 1.8 متر

مدل بیست و چهار ولت – دارای برد شارژر قرار داده شده روی تابلو فرمان NET 24

با طول شفت سی و دو  و پنجاه و دو سانتی متر

سیستمی جدید با کار قدرتمند و مطمئن

دارای حرکت نرم ، حرکت یکنواخت و بی صدا

خلاص کردن راحت و مطمئن

قابلیت نصب میکروسوئیچ ها بر روی سیستم

نصب راحت و تنظیم دقیق زاویه بسته شو و بازشو

خیلی قدرتمند و زیبا، امکان عوض کردن و نصب سیم جک

با بهره گیری از ترمینال های قرار داده شده در انتهای اپراتور

تعمیر کردن بازوی جک درب پارکینگ dea

تعمیر کردن برد درب پارکینگ DEA

تعمیر نمودن موتور درب پارکینگ DEA

دارای ریموت درب پارکینگ DEA

داشتن چشمی درب پارکینگ DEA

برنامه ریزی برد درب پارکینگ DEA

سیستم کار درب اتوماتیک پارکینگ به شکل الکترومکانیک است و یا به صورت الکترونیکی هیدرولیک در الکترومکانیک معمولا سیستم های داخل بازار به آن شکل کار می‌کنند.

کار سیستم با بهره گیری از چرخ دنده ها است و قیمت خوب و هزینه پایین نگهداری و سرویس از مزایای استفاده کردن از جک های الکترومکانیک خواهد بود، اما در مقابل سیستم هیدرولیک فشار روغن دارد و هیچ اصطکاکی را مشاهده نخواهد کرد.

این جک ها برای فضاهای کوچک تردد خیلی زیادی که در آنجا است پیشنهاد می‌شود قیمت زیاد و هزینه سرویس و نگهداری نسبتاً بالا است و این از تفاوت های هیدرولیک با الکترومکانیک می باشد.

پکیج درب اتوماتیک بازویی شامل دو بازو، برد، مدار فرمان، باکس و ترانس، دو ریموت، یک جفت چشمی، فلاشر و متعلقات نخواهد بود؛ البته در پکیج های جک نایس و لایف یک ریموت می باشد.

پکیج جک درب پارکینگ ریلی هم موتور ۴ متر شانه ۲ ریموت یک جفت چشمی، فلاشر و بقیه متعلقات نصب را خواهد داشت.

جک پارکینگی ditec

درب های اتوماتیک شیشه ای طبق سفارش کارفرما و متقاضیان در ساخت ساختمان برای مقرون به صرفه بودن درب های اتوماتیک شیشه ای دارای قیمت مناسبی می باشد که با فروش درب برقی که قیمت بهتری از درب برقی  دیتک دارد سهم خود از فروش درب های اتوماتیک در تهران و بقیه شهرهای کشور را افزایش داده و با رقبایی مانند تابا رقابت می کند.

در درب برقی در مقایسه با دیتک از قابلیت های مشابهی بهره مند می باشد و تفاوت این درب ها بیشتر در ظرافت کارکرد در حالات گوناگون و طراحی ظاهری آنها است، درب های شیشه ای دارای تحمل وزن های گوناگون برای جابجایی نسبت به همدیگر می باشد و هر اندازه توان بیشتری داشته باشد کیفیت آن بهتر است و متمایز می شود؛ به طور مثال یک نوع درب برقی نسبت به درب برقی دیتک در جابجایی تحمل وزن کمتری دارد یک برند الکترونیک می باشد و از برندهای معتبر در بازار دنیا و سازندگان انواع لوازم جانبی شبکه و کامپیوتر می باشد.

این شرکت همیشه کیفیت خیلی خوبی برای محصولات تولیدی خود در نظر می‌گیرد که همین چیز عرصه رقابت را برای بقیه برندهای محبوب بازار تنگ کرده و این برند را یک گام جلوتر از بقیه رقیبان قرار داده است.

این شرکت در کارخانه های تولیدی از متخصصین و مهندسین معروف استفاده می‌کند و از جدیدترین تجهیزات و ماشین آلات تولیدی بهره می‌گیرد، این برند همچنین تنوع خیلی زیادی را در محصولات خود استفاده می‌کند و طیف وسیعی از کالاها و لوازم جانبی مورد نیاز خریداران را می سازد که همین چیز بیانگر پیشرفت زیاد این شرکت از آغاز شروع فعالیت تا الان است، علاوه بر مشخصات بالا این شرکت در زمینه قیمت کالاها هم همیشه از پیشتازان این میدان می باشد.

انواع جک های برقی

جک های برقی به دو شکل تقسیم می گردد جک های الکترومکانیک این جک ها برای درب های با وزن کم مانند ساختمان‌های مسکونی که نسبت به فضاهای عمومی تردد کمتری دارد مورد استفاده قرار خواهد گرفت و این مدل جک ها قیمت پایین تری نسبت به بقیه جک ها دارد، به همین خاطر بیشتر مورد استفاده و انتخاب مردم است و عمر مفید آنها هم ۸ تا ۱۰ سال می باشد.

اما جک های هیدرولیکی این جک ها برای درب های سنگین و فضاهای پرتردد مانند پارکینگ های ادارات و پارکینگ های عمومی می باشد، برای امنیت زیادتر این درب ها و جفت شدن درب ها بر روی هم از قفل برقی استفاده می‌شود.

به دلیل این که این نوع درب ها به وسیله فشار هوا و روغن کار می کنند نیاز شدید به سرویس و نگهداری ندارند، این نوع جک ها هم از نوع الکترومکانیک گرانقیمت تر می باشد و عمر آن ها ده تا پانزده سال می باشد.

سخن پایانی

جک پارکینگ به دلیل بازار خیلی خوبی که دارد خیلی فراگیر شده، امروزه با رشد تکنولوژی بیشتر درب های پارکینگ های خصوصی، عمومی و منازل سیستم‌های اتوماتیک دارند.

جک برقی پارکینگ بزرگ سبب راحت شدن کار مردم در عبور کردن از درب ها شده و این جک ها به جک برقی مدرن هم معروف است، با توانایی و قدرت منحصر به فرد جک ها در بسته کردن و باز کردن درب ها امکان نصب بر روی درب های دو لنگه و یک لنگه با ابعاد مختلف و وزن ها و ترددهای زیاد متفاوت می باشد به این شکل که بازوهای آنها در یک سوی درب های یک لنگه و دو طرف درب های دولنگه به باز شدن راحت درب کمک خواهد کرد.

در نتیجه در این درب ها با فشار دادن دکمه به آسانی می توانید در را باز و بسته کنید و نیازی نخواهد بود که برای هر مرتبه باز و بسته کردن درب از ماشین پیاده شوید.